Nie trzeba codziennie zaczynać od zera.

Wymyślanie wszystkiego od nowa do każdego zlecenia to duży nakład czasu. Przewóz żywności czy materiałów niebezpiecznych, transport dystrybucyjny czy dalekobieżny: każda branża ma swoje powtarzalne procesy, które można uprościć. Zachęcamy więc, aby zracjonalizowali Państwo u siebie planowanie zleceń i ich realizację, wykorzystując potencjał optymalizacji w całym łańcuchu transportowym – za pomocą usługi Fleetboard Disposition.

Korzyści dla Państwa

Zachować szeroki ogląd sytuacji.

Pełna kontrola nad zleceniami dzięki regularnej aktualizacji statusów.

Bezpieczne dokumentowanie.

Tak zapewnią Państwo sobie kompletną dokumentację: poprzez całkowitą digitalizację zleceń.

Komunikacja wolna od błędów.

Sterując kursami warto stosować jednoznaczne dyspozycje: i zredukować ilość błędów przez uproszczenie komunikacji.

Łatwiejsza koordynacja zleceń.

Zdefiniowane procedury workflow: dla skuteczniejszego planowania przewozów.

Z procedurami workflow kierowcy są optymalnie instruowani. Realizując zlecenie mogą oni wtedy potwierdzać kolejne kroki procesu, a w razie potrzeby porozumiewać się z centralą wiadomościami tekstowymi o dowolnej treści.

Komunikaty o statusie: gromadzenie informacji z wielką dokładnością.

Komunikaty o statusie można w sposób indywidualny, elastycznie konfigurować dla każdego przewozu. Kierowcom łatwiej będzie gromadzić informacje w powiązaniu z danym zleceniem, kursem czy pakietem ładunku.

Obsługa dyspozytorska: bezpośrednio na komputerze osobistym.

Z usługą Fleetboard Disposition planowanie i koordynowanie przewozów staje się efektywniejsze. Na Kokpicie Fleetboard lub we własnym oprogramowaniu spedycyjnym.

Wymagania wstępne

Truck Data Center

Do korzystania z usługi Disposition potrzebny jest Truck Data Center, czyli komputer pokładowy Fleetboard.

Kokpit Fleetboard

Nasz Kokpit wyświetla informacje w czytelnym zestawieniu. Stanowi on bazę wszelkich analiz, ocen i generowania dalszych informacji.

DispoPilot.guide lub aplikacja DispoPilot.app

Do usługi Fleetboard Disposition potrzebny jest Fleetboard DispoPilot.guide lub urządzenie końcowe kompatybilne z systemem Android i posiadające aplikację DispoPilot.app.

Rozwiązania te są uzupełnieniem usługi Disposition

Fleetboard Consulting

Oferujemy Państwu rozwiązania "szyte ma miarę": Fleetboard Consulting wspólnie z Państwem opracuje indywidualne procedury workflow, optymalnie dopasowane do Państwa potrzeb. Nasi eksperci pomogą też zaimplementować usługi w oprogramowaniu Państwa firmy.

Mapping Fleetboard

Śledząc na bieżąco położenie samochodów mogą Państwo kontrolować, czy kursy nie mają opóźnień.

Fleetboard Trailer Data, Fleetboard Trailer ID

Usługa Fleetboard Disposition przyda się Państwu także w zarządzaniu naczepami i przyczepami, gdy informacje o naczepach i przyczepach zostaną powiązane ze zleceniami.