Wgląd we wszystkie pojazdy. Reagowanie na każdą sytuację.

Niespodzianki na trasie zdarzają się przeważnie równie nieoczekiwanie, jak krótkoterminowa zlecenia. Czy to korek na drodze, czy pilne zapytanie od klienta: trzeba zawsze mieć możliwość elastycznej reakcji. Udaje się to najlepiej, gdy znają Państwo położenie swoich samochodów, dalszy bieg ich tras, aktualne informacje drogowe oraz status poszczególnych kursów. Wiedzieć, gdzie i w jakiej sytuacji znajdują się pojazdy i naczepy/przyczepy, i jakie kursy zostały już wykonane – pomogą w tym Państwu usługi Mapping i Rejestracja jazd.

Korzyści dla Państwa

Pełniejsze wykorzystanie pojazdów.

Najlepiej, jak się da: na cyfrowej mapie drogowej sprawdzą Państwo aktualne możliwości swojej floty, aby wykorzystać te informacje do optymalnego planowania tras.

Szybsze reagowanie.

Na nieprawidłowości lub odstępstwa od planu będą Państwo mogli reagować natychmiastowo – dzięki lokalizacji GPS oraz bezpośrednim alertom w razie wjazdu bądź wyjazdu z określonej strefy.

Większe zadowolenie klientów.

Również Państwa klienci będą spokojniejsi, gdy będą ich Państwo każdorazowo informować o statusie i miejscu przebywania samochodu i wiezionego towaru.

Śledzenie tras. Efektywniejsze planowanie.

Wyznaczanie położenia: aby móc szczegółowo oceniać aktualne możliwości.

Usługa Mapping służy do określania położenia samochodów oraz do obserwowania ich śladów. Ponadto są w niej Państwo informowani o stanie licznika kilometrów, statusie zapłonu i silnika, prędkości jazdy oraz – w połączeniu z usługą Rejestracja czasu Fleetboard – o pozostałym czasie kierowania pojazdem.

Planowanie kursów: wyszukiwanie pojazdów gotowych do akcji.

Na widoku zasięgów kilometrowych łatwiej jest znaleźć pojazdy gotowe w danym momencie do akcji.

Widok natężenia ruchu drogowego: wszystko jak na dłoni.

Na widoku natężenia ruchu drogowego oraz na podstawie komunikatów drogowych można sprawdzić, czy dany odcinek jest przejezdny, czy też kurs się opóźni.

Strefy geofence i POI: dla idealnego oglądu sytuacji.

Stosując strefy geofence oraz Points of Interest (POI) można wytyczać specjalne obszary i precyzyjnie definiować punkty.

Rejestracja jazd Fleetboard: szczegóły do odczytania.

W usłudze rejestracji jazd dostarczane są szczegółowe informacje o czasach jazdy i zatrzymania, o stanie napełnienia zbiornika, a także dane określające położenie.

Wymagania wstępne

Truck Data Center

Do korzystania z usług Mapping i Rejestracja jazd potrzebny jest Truck Data Center: komputer pokładowy Fleetboard.

Rozwiązania te są uzupełnieniem usług Mapping i Rejestracja jazd

Fleetboard Disposition

Efektywniejsze sterowanie zleceniami – w usłudze Fleetboard Disposition.

Rejestracja czasu Fleetboard

Zyskają Państwo dogodny wgląd w godziny rozpoczęcia zmiany, w czasy kierowania pojazdem i czasy odpoczynku kierowców, oraz wiele innych rzeczy – korzystając z usługi Rejestracja czasu Fleetboard.

Analiza użytkowania pojazdu Fleetboard

Oszczędność nawet do 15 procent paliwa – z usługą Analiza użytkowania pojazdu Fleetboard.