Jedna powierzchnia ekranowa. Wiele korzyści.

Ekonomiczne dowodzenie flotą pojazdów, gdy trzeba mieć na oku wszystkie istotne szczegóły, to spore wyzwanie. Najlepiej zdać się na solidne rozwiązanie: Kokpit Fleetboard, gdzie wszystkie zakupione przez Państwa usługi będą wyświetlane na jednym, intuicyjnie zakomponowanym ekranie. Tutaj będą Państwo mieli na widoku każdy detal, mogąc dzięki temu w dowolnej chwili wygodnie spojrzeć na dane kierowców, pojazdów, naczep i przyczep oraz zleceń. Redukcja złożoności i pełna transparentność.

Korzyści dla Państwa

Pełna transparentność.

Oferujemy Państwu znacznie szybsze i efektywniejsze zarządzanie kierowcami, pojazdami i zleceniami  – dzięki idealnemu zgraniu wszystkich istotnych danych na jednej powierzchni ekranowej.

Intuicyjna obsługa.

Będą Państwo szybciej docierać do celu – dzięki przejrzystej, intuicyjnej powierzchni obsługowej.

Indywidualne dopasowanie.

Kokpit Fleetboard daje możliwość wielorakich modyfikacji definiowanych przez użytkownika – usprawnią one Państwa pracę.

Dla szybkiego dostępu.

Powierzchnia użytkownika: dojście do wszystkich aplikacji.

Kokpit daje użytkownikowi jednoczesny dostęp do wszystkich wykupionych aplikacji Fleetboard.

Definiowane przez użytkownika: pod indywidualne wymagania.

Sposób wyświetlania wszystkich usług i aplikacji można indywidualnie dopasować. Modyfikować można wielkość, rozmieszczenie, wybór elementów pokazywanych i ukrytych oraz kolejność informacji.

Funkcja wyszukiwania i filtrowania: Informacje według zapotrzebowania.

Szybkich odpowiedzi na pytania dostarcza funkcja wyszukiwania i filtrowania wyników, pozwalająca sprawnie znaleźć żądane informacje.

Formaty plików: łatwe do zapisywania.

Wszystkie potrzebne informacje można zapisywać jako pliki PDF lub CSV, aby następnie przetwarzać je w innych programach lub udostępniać kierowcom.

Wymagania wstępne

Truck Data Center

Truck Data Center, komputer pokładowy Fleetboard, przesyła dane z pojazdów do serwerów Fleetboard. W Kokpicie mają Państwo w każdej chwili zapewniony dostęp do wszystkich istotnych danych.

Inne rozwiązania dla Kokpitu

Fleetboard Fleet.app

Kokpit podręczny: żeby w każdej chwili i z dowolnego miejsca mieć wgląd w swoją flotę.

Nowe wersje Kokpitu

Nowa aktualizacja naszego klienta kokpitowego zawiera rozliczne nowości w sekcji Mercedes-Benz Trucks Uptime, w Zarządzaniu transportem oraz w Mappingu.

Analiza użytkowania pojazdu Fleetboard, Raportowanie Fleetboard

Oszczędność nawet do 15 procent paliwa – z usługą Analiza użytkowania pojazdu Fleetboard.

Pobieranie danych z kart kierowców i pamięci masowych Fleetboard

Oszczędność czasu i zasobów: zautomatyzowane zapisywanie wszystkich ważnych danych kierowców oraz zawartości pamięci masowych – w sposób regularny, certyfikowany przez DEKRA i zgodnie z obowiązującymi przepisami: dzięki usłudze Pobieranie danych z kart kierowców i pamięci masowych Fleetboard.

Rejestracja czasu Fleetboard

Dobrze jest wiedzieć na bieżąco, jak duże czasy kierowania pojazdem, czasy pracy i czasy odpoczynku Państwa kierowców zostały już zarejestrowane, a ile można jeszcze wykorzystać. Wykorzystanie personelu można planować jeszcze efektywniej – dzięki Rejestracji czasu Fleetboard.

Mapping Fleetboard, Rejestracja jazd oraz Track & Trace

Cała flota na jednej mapie – w usłudze Mapping Fleetboard widać status i położenie poszczególnych samochodów.