Szeroki ogląd sytuacji. Wartościowe analizy.

Jeden komputer pokładowy do wszystkich usług Fleetboard: Truck Data Center to serce i mózg samochodu ciężarowego pracującego w sieci. Ten inteligentny moduł do łączności sieciowej sprawdza non-stop status pokładowych systemów i wysyła dane w czasie rzeczywistym. Zalety są oczywiste: zyskują Państwo szeroki ogląd sytuacji w swojej flocie, wartościowe analizy oraz dostęp do zupełnie nowych rozwiązań, produktów i usług w zakresie łączności sieciowej.

Uzbroić się na wyzwania przyszłości.

Dane pojazdu w czasie rzeczywistym.

Komputer Truck Data Center odbiera dane z zamontowanych w samochodzie czujników i przetwarza je na potrzeby różnych aplikacji.

Komunikacja z dalszym otoczeniem.

Komputer pokładowy Fleetboard komunikuje się z infrastrukturą oraz innymi podmiotami uczestniczącymi w procesie logistycznym.

Wymagania wstępne

Interfejs Fleet Management

Zarówno Truck Data Center 7 (karta FB), jak i kolejna generacja Truck Data Center 7 (karta FB)_Gen2, można doposażyć w pojazdach z odpowiednią elektroniką. W przypadku pojazdów obcych producentów należy uwzględnić, że pojazdy posiadają seryjny, znormalizowany w UE interfejs FMS. W przeciwnym razie nie będzie można zaoferować usług Fleetboard.

Aktywna

Proszę uwzględnić, że usługi Fleetboard za pośrednictwem Truck Data Center 7 (FB Card) oraz Truck Data Center 7 (FB Card)_Gen2 mogą być oferowane tylko dla pojazdów z silnikami wysokoprężnymi innych producentów

Rozwiązania te stanowią uzupełnienie komputera Truck Data Center

Usługi Fleetboard

Truck Data Center to baza pod wszystkie usługi łącznościowe z bogatej oferty Fleetboard.

Aplikacja Fleetboard Manager

Wejście do łączności sieciowej: aplikacja Manager dostarczy Państwu cennych informacji na temat floty – łatwo, szybko i bez dodatkowych kosztów.

Fleetboard DispoPilot.guide

Warto ułatwić kierowcom codzienną pracę: logistyka, komunikacja, nawigacja i aplikacje na tablecie w pojeździe.