Logistyka. Komunikacja. Nawigacja. Aplikacje.

Nawigacja, wiadomości tekstowe, dane zleceń, aplikacje – z reguły kierowcy dostają informacje na różne urządzenia w pojeździe. A wtedy może się zdarzyć, że przeoczą coś ważnego. Warto wyposażyć swoich kierowców we Fleetboard DispoPilot.guide – solidne mobilne urządzenie końcowe, znakomicie pasujące do Państwa potrzeb i łączące w sobie funkcje nawigacji, zarządzania zleceniami i komunikacji oraz aplikacje. Większa wydajność, a niższe koszty sprzętowe.

Korzyści dla Państwa

Edycja procedur workflow w drodze.

Z tym urządzeniem Państwa kierowcy będą mogli jeszcze elastyczniej obsługiwać procedury workflow: solidny, wielofunkcyjny tablet, który daje się wyjmować z uchwytu.

Optymalna droga do celu.

Bez zbędnych objazdów, bez marnowania czasu: profesjonalna nawigacja do samochodu ciężarowego z informacjami Live Traffic, która będzie znajdować dla Państwa kierowców optymalną trasę.

Wiarygodne zapowiedzi.

Dzięki informacjom Live Traffic będą Państwo mogli podawać swoim klientom wiarygodne zapowiedzi co do spodziewanego czasu dowozu towaru.

Pomocna asysta.

Profesjonalna nawigacja do samochodu ciężarowego: bez zbędnych objazdów.

Urządzenie DispoPilot.guide posiada profesjonalną nawigację do samochodów ciężarowych oraz mapy obejmujące teren całej Europy z dożywotnią aktualizacją – cena obejmuje także usługę Live Traffic przez 36 miesięcy. Odebrane adresy wprowadza się do nawigacji kilkoma kliknięciami.

Realizacja zleceń: w oparciu o procedury workflow.

W ramach obsługi dyspozytorskiej Fleetboard Disposition zlecenia są nadsyłane bezpośrednio na urządzenie, po czym kierowca może je realizować zgodnie z określonymi procedurami workflow.

Komunikacja: łatwa i bezpośrednia.

Na wysokorozdzielczym ekranie wielodotykowym tabletu można wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe. Każdorazowo przesyłane jest do centrali potwierdzenie odbioru oraz przeczytania wiadomości.

Wersje językowe: obsługa bez granic.

Kierowca ma do dyspozycji 25 języków dialogowych urządzenia, co pozwala łatwo przezwyciężyć bariery językowe – ułatwienie w obsłudze i komunikacji.

Dane, wymagania wstępne

Dane techniczne

  • rozmiar ekranu: 7 cali (17,8 cm)
  • rozdzielczość: 1024*600 (WSVGA)
  • system operacyjny: Android 4.3
  • procesor: Qualcomm Snapdragon 400@1.2GHz, 4-rdzeniowy, schowek 1 MB L2
  • RAM: 1 GB
  • pamięć wewnętrzna: 16 GB
  • gniazdo micro-SD: karty SDHC do 32 gigabajtów

Wymagania wstępne

Aby móc korzystać z usług na urządzeniu DispoPilot.guide, potrzebny jest komputer pokładowy Fleetboard Truck Data Center.