Zarządzanie flotami w drodze.

Nie zawsze są Państwo w biurze. Ale chcą Państwo przez cały czas mieć swoją flotę na oku, również będąc w drodze. Aplikacja Fleetboard Fleet.app nadsyła bezpośrednio na smartfona dane z usług Fleetboard: Zarządzanie pojazdami, Zarządzanie transportem, Gospodarka czasem i Mapping. Dzięki temu mogą Państwo w każdej chwili i z każdego miejsca korygować plan kursów oraz kontaktować się ze swoimi pojazdami i kierowcami.

Korzyść dla Państwa

Mobilne zarządzanie.

Mając w każdej chwili możliwość wglądu w sytuację swojej floty będą Państwo mogli elastycznie reagować będąc w drodze. Dzięki aplikacji Fleet.app na smartfonie.

Dla aktywnie działających kierowników flot.

Śledzenie kursów: kontrola na żywo.

Aplikacja Fleet.app pozwala kierownikom flot na żywo śledzić przebieg kursów na telefonie komórkowym.

Gromadzenie danych: dla późniejszej analizy stylu jazdy.

W oparciu o dane z Analizy użytkowania pojazdu można wyciągnąć wnioski co do sposobu prowadzenia samochodu przez poszczególnych kierowców.

Komunikacja: zawsze w kontakcie.

Funkcja bezpośredniego przesyłania wiadomości między dyspozytorem a kierowcą.

Monitorowanie: aktywność kierowców pod kontrolą.

Otrzymując dane z usługi Gospodarka czasem, dyspozytorzy mogą kontrolować czasy kierowania pojazdem i czasy odpoczynku kierowców.

Autoryzowane warsztaty serwisowe: na jednej mapie.

Na mapie w usłudze Mapping mogą być pokazywane autoryzowane warsztaty serwisowe.

Wymagania wstępne

Smartfon

Aplikacja Fleet.app jest dostępna dla systemów operacyjnych iOS Android.

Wersja dla iOS: do korzystania z aplikacji potrzebna jest wersja iOS 4.3.2 lub wyższa. Działanie usługi mappingu jest zapewnione od wersji iOS 6.

Wersja dla Androida: do korzystania z aplikacji potrzebna jest wersja Android 4.1 lub wyższa.

Usługi Fleetboard

Aby móc otrzymywać w aplikacji dane z usług Fleetboard: Analiza użytkowania pojazdu, Messaging, Rejestracja czasu i Mapping, trzeba zamówić te usługi.

Rozwiązania te są uzupełnieniem aplikacji Fleet.app

Analiza użytkowania pojazdu Fleetboard

Analiza użytkowania pojazdu Fleetboard ułatwia optymalizację stylu jazdy pod względem zużywania części i zachowań przewidujących – mogą Państwo zaoszczędzić nawet 15 procent paliwa i obniżyć emisję CO2.

Rejestracja czasu Fleetboard

Nowe perspektywy dla lepszego planowania: wykorzystując zapisywane czasy kierowania pojazdem i czasy odpoczynku można zwiększyć efektywność pracy kierowców.

Fleetboard Messaging

W usłudze Fleetboard Messaging mogą Państwo wysyłać swoim kierowcom wiadomości i geokodowane adresy – znakomity start w profesjonalne zarządzanie transportem.

Mapping Fleetboard

Szeroki ogląd sytuacji: cała flota na jednej mapie – w usłudze Mapping Fleetboard widać status i położenie poszczególnych samochodów.