Usługi

Analiza użytkowania pojazdu Fleetboard, Raportowanie Fleetboard

Oszczędność nawet do 15 procent paliwa – z usługą Analiza użytkowania pojazdu Fleetboard.

Pobieranie danych z kart kierowców i pamięci masowych Fleetboard

Oszczędność czasu i zasobów: zautomatyzowane zapisywanie wszystkich ważnych danych kierowców oraz zawartości pamięci masowych – w sposób regularny, certyfikowany przez DEKRA i zgodnie z obowiązującymi przepisami: dzięki usłudze Pobieranie danych z kart kierowców i pamięci masowych Fleetboard.

Rejestracja czasu Fleetboard

Dobrze jest wiedzieć na bieżąco, jak duże czasy kierowania pojazdem, czasy pracy i czasy odpoczynku Państwa kierowców zostały już zarejestrowane, a ile można jeszcze wykorzystać. Wykorzystanie personelu można planować jeszcze efektywniej – dzięki Rejestracji czasu Fleetboard.

Fleetboard Trailer (ID & Data)

Usługa Fleetboard Trailer Management, spinająca wszystkie dane z samochodów i z przyczep/naczep,  da Państwu pełną transparentność całej floty.

Messaging Fleetboard

Dzięki usłudze Fleetboard Messaging można wysyłać kierowcom wiadomości i adresy – znakomity start w profesjonalne zarządzanie transportem.

Fleetboard Disposition

Efektywniejsze sterowanie zleceniami – w usłudze Fleetboard Disposition.

Mapping Fleetboard, Rejestracja jazd oraz Track & Trace

Cała flota na jednej mapie – w usłudze Mapping Fleetboard widać status i położenie poszczególnych samochodów.

Oprogramowanie i aplikacje

Kokpit Fleetboard

Kokpit Fleetboard umożliwia szybką i szczegółową analizę danych, które nadsyłane są w usługach Fleetboard, a także czytelnie prezentuje wyniki tej analizy.

Fleetboard DispoPilot.app

Używając aplikacji Fleetboard DispoPilot.app na smartfony z systemem Android i tablety, będą Państwo mogli elastycznie i dynamicznie kształtować swoje procesy i moce logistyczne.

Fleetboard Driver.app

Informacje  dotyczące ekonomicznego stylu jazdy, czasów prowadzenia, czasów odpoczynku, oraz wiele innych – przesyłane bezpośrednio na smartfona z aplikacją Driver.app.

Fleetboard Manager

Bezpłatnie i bez jakichkolwiek umownych zobowiązań mają tu Państwo wgląd w różnorodne możliwości sieciowych usług łącznościowych Fleetboard.

Fleetboard Fleet.app

Kokpit podręczny: żeby w każdej chwili i z dowolnego miejsca mieć wgląd w swoją flotę.

Sprzęt

Truck Data Center

Truck Data Center to serce i mózg samochodu ciężarowego pracującego w sieci. Ten inteligentny moduł do łączności sieciowej sprawdza non-stop status pokładowych systemów i wysyła dane w czasie rzeczywistym.

Fleetboard DispoPilot.guide

Zachęcamy do użycia tabletu, który łączy w sobie usługi zarządzania transportem, komunikacji i nawigacji: urządzenie DispoPilot.guide to wielofunkcyjne, wyjmowalne narzędzie pracy dla kierowców.