Integracja podwykonawców. Uproszczenie procesów.

Im rozleglejsza sieć, tym bardziej złożone staje się jej koordynowanie i komunikacja: a to prowadzi do błędów. Sterowanie można uprościć, gładko włączając podwykonawców do swoich procesów transportowych. Używając aplikacji Fleetboard DispoPilot.app na smartfony z systemem Android i tablety będą Państwo mogli elastycznie i dynamicznie kształtować swoje procesy i moce logistyczne. Dla perfekcyjnej realizacji zleceń – z mobilną technologią, niezależną od urządzeń i pojazdów.

Korzyści dla Państwa

Elastyczne przydzielanie zleceń.

Zachęcamy, by łatwo i szybko włączyli Państwo swoich podwykonawców we własne procesy transportowe – elastycznie i bez dodatkowego sprzętu.

Mniej nieporozumień.

Sterując kursami warto stosować jednoznaczne dyspozycje: Mniejsze ryzyko błędów w procesie transportowym poprzez uproszczenie komunikacji i używanie wstępnie zdefiniowanych procedur workflow.

Bezpieczne dokumentowanie.

Tak zapewnią Państwo sobie kompletną dokumentację: poprzez całkowitą digitalizację zleceń.

Realizacja transportów za pomocą aplikacji.

Realizacja zleceń: w oparciu o procedury workflow.

W ramach aplikacji DispoPilot.app do usługi Fleetboard Disposition zlecenia są nadsyłane bezpośrednio na urządzenie, po czym kierowca może je realizować zgodnie z określonymi procedurami workflow.

Komunikacja: łatwa i bezpośrednia.

W aplikacji DispoPilot.app kierowca może wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe, a także bezpośrednio wprowadzać do nawigacji geokodowane adresy.

Aplikacja: bezpłatnie w sklepie Google Play Store.

Aplikacja ta jest dostępna bezpłatnie dla kierowców w 29 krajach UE w sklepie Google Play Store. Wystarczy aktywować kierowcę jako użytkownika w Kokpicie Fleetboard.

Wymagania wstępne

Fleetboard Disposition lub Fleetboard Messaging

Korzystanie z aplikacji Fleetboard DispoPilot.app wymaga jednej z dwóch usług Fleetboard Disposition lub Messaging.

Rozwiązania te są uzupełnieniem aplikacji DispoPilot.app

DispoPilot.guide Fleetboard

Zachęcamy do użycia tabletu, który łączy w sobie usługi zarządzania transportem, komunikacji i nawigacji: urządzenie DispoPilot.guide to wielofunkcyjne, wyjmowalne narzędzie pracy dla kierowców.

Fleetboard Consulting

Nie trzeba opuszczać dobrze znanego otoczenia: Fleetboard Consulting wspólnie z Państwem opracuje procedury workflow "szyte na miarę", a następnie pomoże Państwu zaimplementować je do firmowego systemu informatycznego. W sposób zindywidualizowany i dostosowany do Państwa specyficznych potrzeb – dla optymalnej realizacji zleceń.