Newsy

Poprzez blockchain ku sieciowemu łańcuchowi dostaw

Gdyby przedsiębiorców działających na rynku logistycznym zapytano o ich relacje z innymi podmiotami, to prawdopodobnie odpowiedzieliby: „To skomplikowane zagadnienie“. A przecież właśnie dobre relacje między podmiotami rynkowymi uważane są za kluczowy czynnik sukcesu.

Ewolucja efektywności transportu towarowego

Skutkiem megatrendów takich jak rozwój handlu internetowego oraz intensywna urbanizacja będzie – zwłaszcza w dużych aglomeracjach – nadal wzmożone zapotrzebowanie na usługi transportowe. 

Fuel Monitor: ZBIORNIK PALIWA POD KONTROLĄ

Fleetboard Fuel Monitor to rada na problem, o którym często słychać w wiadomościach: kradzież paliwa w w samochodach ciężarowych. 

Prasa

VOLKER HANSEN NOWYM CEO FLEETBOARDU

Stuttgart, 28.11.2017 - Z dniem 1 stycznia 2018 Volker Hansen zostaje nowym dyrektorem zarządzającym spółki Fleetboard GmbH. Na tym stanowisku będzie on także kierował działem Digital Solutions & Services w Mercedes-Benz Trucks. Jego poprzedniczką w obu działach była dr Daniela Gerd tom Markotten, która z dniem 1 listopada 2017 została dyrektorką zarządzającą w spółce moovel GmbH.

Fleetboard nxtload Saloodo! również na pokładzie

Stuttgart, 16.10.2017 - Zaprezentowana w maju metawyszukiwarka Fleetboard nxtload, służąca do znajdywania zleceń frachtowych i transportowych, powiększa swoje zasoby: kolejną dużą platformą frachtową, jaką pozyskał ten oferent usług cyfrowych dla branży logistycznej, jest Saloodo!, spółka-córka grupy Deutsche Post DHL.

Build great Apps for Trucks! Portal Fleetboard dla Deweloperów Aplikacji już dostępny live

Stuttgart, 05.10.2017 - Już teraz programiści i ich partnerzy biznesowi, ale także klienci, mogą w sklepie Fleetboard Store na Portalu Fleetboard dla Deweloperów Aplikacji oferować swoje aplikacje i udostępniać je rzeszom użytkowników.